Smještaj u neobičnoj vikendici Rajski Poluotok u mjestu Jajce u BiH je zaista idealna prilika za vikend odmor u dvoje, ali i za cijelu obitelj ili grupu prijatelja. Cijena za dvoje je 50 eura za vikende pred nama, recimo ovaj produženi vikend ili sljedeći za Tijelovo ili neki drugi vikend odmor u 6 i 7mj.
Cijena je po osobi, dvoje plaća 25 eura vikend odmor. Napomena – fotografija naslovnice je simbolična.
KLIKNI OVDJE I PROVJERI PONUDU
Ponuda uključuje:
- Pogled
- parking
- wifi
- tv
- klima
Jajce je jedno od najslikovitijih mjesta u Bosni i Hercegovini. Cijena odmora za vikende pred nama iznosi samo 50 eura za 2 osobe.
Ako želite još ovakvih hotela za vikend odmor predlažemo da ih uvijek potražite prvo na tražilici jeftinih hotela – klikni ovdje.
Vaš osobni trošak dolaska do smještaja.
Nemojte zaboravit da preko Bokinga možete odmah pronaći paket putovanja let + hotel – provjerite to OVDJE.
Posjetite stranicu Jeftina putovanja Hrvatska i pošalji im poruku.
U grupi možete vidjeti i najnovije fotografije sa određenih destinacija, a možete slobodno podijeliti i svoje fotografije, iskustva i znanje koje imate. Pridružite se klikom NA OVAJ LINK i sudjelujte.
KORISTITE BOOKING.COM?
- Ova stranica je trenutni najbolji izbor za rezerviranje hotela i apartmana za odmor u 2023 i 2024.godini
- Nude besplatno otkazivanje i plaćanje tek pri dolasku što je najbitnije kod ove situacije u svijetu.
- Rezervirate bezbrižno i otkažite ukoliko se situacija promjeni na gore i odlučite da ne putujete.



