Supetar na Braču odličan je izbor za ljetni odmor ako želite spoj lijepih plaža, otočkog ugođaja i dovoljno sadržaja za večernju šetnju i izlazak. Grad je lako dostupan trajektom iz Splita, a već sam dolazak na Brač daje osjećaj pravog odmora.
Smještaj je u Vili Dora u Supetru na Braču na 200m od lijepe plaže.
Ponuda uključuje!
- Parking
- wifi
- tuš/wc
- terasu
- balkon
- opremljen apartman
Tijekom dana možete uživati na plažama oko Supetra, istraživati obalu ili otići na izlet prema Bolu, Pučišćima i drugim dijelovima otoka. Navečer vas čekaju šetnja rivom, restorani, sladoled i opuštena mediteranska atmosfera.
Supetar je posebno dobar izbor za parove i obitelji jer nije prevelik, a opet ima sve što vam treba za ugodan boravak. Ako želite tjedan dana mora, sunca i otočkog mira bez previše kompliciranja, Supetar na Braču je jedna od najjednostavnijih i najljepših opcija za ljetovanje.
Posjetite stranicu Jeftina putovanja Hrvatska i pošalji im poruku.
Po želji mogu i druge lokacije za vikend odmor – provjerite ih sve klikom ovdje –VIKEND PUTOVANJA.
KORISTITE BOOKING.COM?
- Ova stranica je trenutni najbolji izbor za rezerviranje hotela i apartmana za odmor ove godine.
Novo: otvorena je Facebook grupa za sve koji žele uživo pratiti najnovije informacije o uvjetima putovanja, o cijenama, te informacije o jeftinim letovima. U grupi možete vidjeti i najnovije fotografije sa određenih destinacija, a možete slobodno podijeliti i svoje fotografije, iskustva i znanje koje imate. Pridružite se klikom NA OVAJ LINK i sudjelujte.
Za najjeftinije apartmane i hotele i sami koristimo HOTEL SEARCH – klikni i pregledaj ovu tražilicu. Putem ove tražilice odmah dobiješ uvid u sve slobodne apartmane i hotele te najbolje cijene za odmor. Sve što trebate je otvoriti ovaj link i zatim upisati željeni termin i mjesto na koje putujete.
Hotel ustupa velike sobe, potpuno opremljene sobe i nalazi se na odličnoj lokaciji.
Za putovanje predlažemo vlastiti prijevoz.



